1-1-copy

دوره آموزش سطح 1 راه اندازی فروش در فروشگاه اینترنتی

از آنجائیکه یکی از دغدغه های بزرگ صاحبان فروشگاه های اینترنتی بالاخص کسانی که به تازگی فروشگاه خود را راه اندازی کرده اند و همچنین فروشگاه های اینترنتی پرفروشی که تنها از طریق موتورهای جستجو و مشتریان قدیمی خود فروش دارند و به دنبال افزایش فروش از طریق راه کارهای نوین می باشند، یافتن یک آموزش کامل و جامع و راه کارهای عملی و نوین (شبکه های اجتماعی و ترافیک غیرمستقیم) می باشد، تیم تخصصی آموزش تجارت الکترونیک آقای فروش ایران دوره آموزشی سطح 1 را با تلاش شبانه روزی برای این دسته از افراد فراهم نموده است.

این دوره شامل 3 فصل زیر به صورت ویدئو می باشد و در یک فلش 8 گیگابایتی با پست جمهوری اسلامی ایران برای شما فرستاده می شود.

قیمت: 539000 تومان

توضیحات بیشتر و سفارش دوره

goal2

آموزش های کارآفرینی و مدیریت

اکثر افرادی که وبسایت دراپ شیپینگ راه اندازی و کارآفرینی را آغاز می کنند، بعد از مدتی از شروع کارشان، دچار سردرگمی و عدم برنامه ریزی در انجام کارشان می شوند و به طرز محسوسی زمان را از دست داده و احساس می کنند که نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

این اتفاق کاملا طبیعی بوده و علت آن اینست که تجارت دراپ شیپینگ و در کل، کار کارآفرینی، نیازمند داشتن مهارت ها و روحیه کارآفرینیست. در تجارت دراپ شیپینگ و کار کارآفرینی شما مدیر و ریسس خودتان هستید و برعکس شغل کارمندی، کسی به شما نمی گوید که چه کاری باید انجام دهید! این خود کارآفرین است که با داشتن مهارت ها و روحیه کارآفرینی راه خود را به سمت موفقیت پیدا می کند و از ابزار های پیرامونش به بهترین شکل استفاده می نماید. در این آموزش شما مهارت های کارآفرینی ،هدف گذاری، زمانبندی و نحوه ی برنامه ریزی اصولی و عملی برای رسیدن به اهدافتان را خواهید آموخت .

[purchase_link id="2410" text="خرید" style="button" color="blue"]